Wydłużenie terminu uzgodnień geodezyjnych na terenie gminy Mogilany

28-09-2021

Informacja dot. wykonywania prac na terenie gminy Mogilany

(Dotyczy operatów składanych w terminie od 16.11.2020 –22.11.2021)

Informujemy, że na terenie jednostki ewidencyjnej Mogilany wykonywana jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków. Przy sporządzaniu dokumentacji geodezyjnej, obliguje się wykonawców prac geodezyjnych, do uzgodnienia z firmą GEOPROF s.c. z siedzibą w Krakowie, ul. Radzikowskiego 65K/12  wszelkich czynności skutkujących zmianami w operacie ewidencji gruntów i budynków. Pisemne poświadczenie dokonania uzgodnienia potwierdzone przez firmę GEOPROF s.c. należy dołączyć do sporządzanego operatu.

Ponadto informujemy, iż w przypadku wykonywania prac dotyczących inwentaryzacji powykonawczej budynku, lub prac innego celu, które miałyby skutkować zmianą użytku gruntowego  NIE NALEŻY WYKONYWAĆ DOKUMENTACJI DOTYCZĄCEJ ZMIANY UŻYTKU.

Dane kontaktowe do firmy GEOPROF s.c.:

tel:       604-266-012

mail:      modernizacja.mogilany@gmail.com